Connect with Us

Fëmija im i vetëm më shkatërroi jetën intime

Fëmija

Fëmija im i vetëm më shkatërroi jetën intime

Publikuar

-

femije

Pas lindjes së fëmijëve gjithmonë ka diçka që ndryshon në jetën e një çifti. Fëmija kërkon kohën e tij si dhe përkushtimin. Kjo bën që prindërit e rinj të lodhen dhe të marrin për të mirëqena marrëdhëniet seksuale me partnerin e tyre.

Në letrën e mëposhtme një grua tregon se si fëmija i ndryshoi në mënyrë drastike jetën seksuale.

Unë jam 35 vjeç, bashkëshorti im është 50 vjeç ne kemi qenë bashkë për 11 vite. Fillimisht kishim një lidhje të mbushur me pasion dhe seks, por tre vite më parë unë ngela shtatzënë me fëmijën tonë të vetëm dhe ajo ishte hera e fundit që kemi bërë seks. Mendoj se të qenurit prindër na tronditi aq shumë sa na shkatërroi jetën seksuale.

Unë vuajta nga depresioni pas lindjes gjithashtu. Përtej të gjithave mamaja e bashkëshortit tim vdiq pak para se të ngelja shtatzënë. Sinqerisht mendoj se ne e duam njëri- tjetrin, por gjithashtu ndjej se e kemi humbur aftësinë për t’u kuptuar. Nuk di nga t’ja filloj, nuk mund të përballoj nga ana ekonomike një këshillues martese. Më ndihmoni!/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fëmija

Prindër mbani vesh/ Këto janë arsyet pse fëmijët nuk ju dëgjojnë

Publikuar

-

Nga

arsyet pse femijet nuk degjojne prinderit

Flisni shumë gjatë Gjatë një bisede me fëmijët duhet të konsideroni edhe moshën e tyre. Fjalët e komplikuara nuk mund të kuptohen prej tyre, ndaj dhe nuk do të arrijnë as të përqendrohen. Nëse ke kohë mendoje para atë që do të thuash dhe do ta kuptosh se sa e lehtë do të jetë që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fëmija

Studimi/ Nënat “mbytëse” i bëjnë fëmijët më të suksesshëm

Publikuar

-

Nga

nenat kerkuese femije te suksesshem

Sipas një studimi të kryer në vendet e Amerikës Latine duke u marrë me studimin e sjelljes së adoleshentëve është arritur në përfundimin se nënat kërkuese bëjnë që fëmijët e tyre të bëhen më të suksesshëm. Kjo pasi nënat e tilla e mësojnë fëmijën me detyra dhe me afate. Një fëmijë i mësuar kështu që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fëmija

Gjashtë vjeçari i verbër trondit rrjetin/Luan në piano këngën legjendare pa marrë asnjë ditë mësime

Publikuar

-

Nga

6 vjecari qe tronditi rrjetin

Tashmë i njohur edhe si “Mozarti i vogël, ai është duke habitur rrjetet sociale falë aftësisë së tij të jashtëzakonshme për të luajtur në piano Bohemian Rhapsody, me një siguri autoriale  të paimagjinueshme. Avett Ray, sipas së ëmës ka filluar të luajë pa bërë ende një vjeç. Një ditë ai ka shkuar vetë drejt pianos […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fëmija

Studimi/ Gratë që bëhen nëna jetojnë më gjatë se gratë e tjera

Publikuar

-

Nga

femija i pare me i zgjuar

Mamatë e dinë se sa e vështirë mund të jetë jeta kur ke 3, 4 ose më shumë fëmijë, por të jesh një nënë, ka gjithashtu edhe anët e saj pozitive. Rezulton se lindja e shumë fëmijëve mund t’ju japë edhe më shumë se kaq. Ekspertët zbuluan se sa më shumë fëmijë ju keni, aq […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: