Connect with Us

Nga frika, tek sikleti më i madh, gjërat që nuk i dinim për Olti Currin

Kryesore Show Biz

Nga frika, tek sikleti më i madh, gjërat që nuk i dinim për Olti Currin

Publikuar

-

Gjithmonë është shquar për natyrën e tij karizmatike dhe sinqeritetin e mendimeve, ndonëse të vrazhda ndonjëherë. E kemi fjalën për Olti Currin i cili e ka nisur karrierën e tij si gazetar, duke vazhduar më pas si blogger, opinionist në studio të ndryshme, madje edhe tekst-shkrues për këngë të suksesshme.  Profili i tij në Facebook dhe Instagram numëron me mijëra ndjekës.

Përsa i takon jetës së tij personale dimë shumë pak, por së fundmi kemi mësuar nga Olti disa detaje shumë interesante. Ai i urren fishekzjarret dhe festën e Halloween-it. Madje ai ka një shkrim të keq dhe tani nuk dëgjon më dot asnjë këngë të Laura Pausinit. A do e mendonit ndonjëherë këtë për Olti Currin?

Jo vetëm kaq. Ai ka renditur në një prononcim ekskluziv për “revistawho.com” edhe disa detaje qe nuk i dinim nga jeta e tij.

Ja cilat janë ato:

1-Kam pasur një qen që e adoptova dhe e hoqa për 24 orë sepse aty zbulova alergjinë nga lëkura e kafshëve. Quhej Willi.

2- Kam frikë detin natën.

3-Kam një stërdhëmb.

4-Urrej festën e Halloween.

5-Urrej fishekzjarret.

6-Dhallën e kam provuar për herë të parë 25 vjeç. Më herët ma shpifte.

7-Nuk dëgjoj dot asnjë këngë të Laura Pausinit.

8-Sikleti më i madh për mua është kur më fërkohet piruni tek dhëmbët dhe mbushem me mornica.

9-Kam shkrim të keq.

10-Gatuaj shumë mirë pasta me ton dhe fasule.

 

Image result for olti curri opinionist

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
1 Koment

1 Comment

  1. Ben

    25 Janar, 2019 at 8:54 pm

    Nuk e paska thene qe eshte gay.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: