Connect with Us

I ofenduan vëllanë: Aktorja e famshme shqiptare del nga vetja dhe ofendon komentuesen

Kryesore Show Biz

I ofenduan vëllanë: Aktorja e famshme shqiptare del nga vetja dhe ofendon komentuesen

Publikuar

-

Për hir të së vërtetës rrjetet sociale gjithmonë e më shumë po iu japin hapësirë personave të ndryshëm që të hedhin vrer ndaj personazheve të njohur!

Po flasim për komentet në rrjetin social më viral të kohës, Instagram.

Sigurisht, për personat që nuk duan të komentohen nga ndjekësit ekziston një mundësi për të mos i lejuar komentet e ndërsa shumë të tjerë që i lejojnë shpesh gjenden përpara shumë e shumë fyerjeve dhe ofendimeve online!

Pikërisht ky fenomen i ka ndodhur aktores së njohur Teuta Krasniqi.

Kjo e fundit për rastin e ditëlindjes, i bëri një dedikim të vëllait ndërkohë, një prej komentuesve e ka fyer duke e quajtur “hajdut” vëllanë e aktores, Memli Krasniqi, i cili është deputet i Partisë Demokratike të Kosovës.

Kjo duket se ka shqetësuar tej mase Teutën, e cila si rrallëherë ka dalë nga vetja duke shpërthyer në ofendime ndaj komentueses!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: