Connect with Us

Këto  shenja të horoskopit do të bëjnë gjithçka për dashurinë

Kuriozitete

Këto  shenja të horoskopit do të bëjnë gjithçka për dashurinë

Publikuar

-

shenjat me fat ne dashuri

Dashi

Kjo është një nga shenjat më të guximshme të zodiakut. Për ta frika është thjesht një fjalë, kur bëhet fjalë për dashurinë. Kur një Dash do dikë, do të marrë zemrën e atij personi dhe ta mbajë për vetë gjatë gjithë jetës. Dashi nuk ka frikë nga e nesërmja,ka vetëm dëshirë për të jetuar të sotmen.

Binjakët

Kur një Binjak bie në dashuri, ai fiton kurajo dhe vendosmëri, për t’u admiruar. Dashuria zë vendin e parë në planet e jetës së tyre.Atyre nuk u intereson më e shkuara,por duan vetëm të jetojnë të tashmen, duke parë nga e ardhmja.

Akrepi

Akrepi i jep shumë rëndësi njeriut të duhur për të, nëse arrin që ta gjejë nuk do ta lerë të ikë kurrë. Do të futet edhe në telashe për njeriun e zemrës,por nuk do të marrë kurrë një hap pa e planifikuar paraprakisht. Akrepi është shumë i guximshëm dhe gjithë ky guxim do të reflektohet në mënyrën se si ai do të sillet me partnerin e tij./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: