Connect with Us

Pema që do të zgjedhësh do të tregojë si do të jetë e ardhmja jote

Kuriozitete

Pema që do të zgjedhësh do të tregojë si do të jetë e ardhmja jote

Publikuar

-

peme-zgjidhje

Zgjedhjet që bëjmë shpesh reflektojnë shumë mbi ne dhe mbi atë që tërheqim me energjinë tonë. Të gjithë pak a shumë e njohim veten, ama në çdo rast mund të zbulojmë detaje të karakterit tonë, që nuk i kemi ditur më herët. Në testin e mëposhtëm do t’ju ndihmojmë që të mund të arrini të shihni se si parashikohet të jetë e ardhmja juaj.

Shihni figurën:

Nëse zgjidhni pemën  e parë

Në muajt në vijim do të mund të shijoni disa ndryshime shumë domethënëse, duke qenë se jeni shumë të hapur ndaj fakteve të reja, ndjeheni shumë gati për të përjetuar këtë dallgë,që pritet t’ju ndryshojë jetën. Ajo që duhet të bëni, në çdo rast është të përqafoni ndryshimin dhe të mos limitoheni nga rrethanat.

Nëse keni zgjedhur pemën e dytë

Kapaciteti yt kreativ do të lulëzojë në muajt në vijim. Mos e kërko me ngulm suksesin në punë, pasi çdo gjë që do të bësh,duhet të jetë korrekte me idetë dhe opinonet e tua.

Nëse keni zgjedhur pemën e tretë

Në muajt në vijim një njeri shumë i veçantë do të hyjë në jetën tuaj.Me këtë njeri do të mund të krijoni një lidhje shumë të bukur dhe të veçantë dashurie.  Ti je një njeri që shijon çdo moment të jetës,kështu që do të shfrytëzosh mundësinë, për të shijuar momente të paharrueshme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: