Connect with Us

Përfundon kontratën me kompaninë muzikore/Çdo të ndodhë tani me Kidën?

Kryesore Show Biz

Përfundon kontratën me kompaninë muzikore/Çdo të ndodhë tani me Kidën?

Publikuar

-

Kida nuk është më pjesë e “On Records.”

Këngëtarja ka përfunduar kontratën me kompaninë muzikore dhe lajmin e ka dhënë në profilin e saj në Instagram, ku shkruan se pa ndihmën e stafit nuk do të ishte aty ku është sot.

Kida nuk jep ndonjë lajm të ri mbi kompaninë e re muzikore në të cilën do të bëhet pjesë, por premton për projekte të reja në vazhdim:

“Të dashur fansa, miq dhe kolegë, njerëz pa vlerësimin e të cilëve nuk do të isha këtu ku jam sot! Dua t’ ju lajmëroj qe nga sot kemi përfunduar kontratën me kompaninë “On Records”. Publikisht dua të falënderoj të gjithë stafin e punës për punën e palodhshme deri më sot që kanë qenë pjesë e udhëtimit tim dhe kemi bërë së bashku një punë të madhe e të palodhshme më shumë dashuri. Unë do të vazhdoj të sjell projekte të reja në vazhdim! Faleminderit shumë ♥”.

Siç duket, marrëdhënia e Kidës me anëtarët e “On Records” vijon të mbetet miqësore, ndryshe nga Mozzik i cili u largua në mënyrë të papritur duke mos respektuar kushtet e kontratës sipas kompanisë muzikore.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: