Connect with Us

Vetëm dy përqind e personave mund të gjejnë vrasësin tek ky imazh/ A e gjeni dot ju?

Femra

Vetëm dy përqind e personave mund të gjejnë vrasësin tek ky imazh/ A e gjeni dot ju?

Publikuar

-

foto testi

Misteret e vrasjeve, janë gjeagjëza shumë argëtuese për t’u zgjidhur. Meqë ra fjala, a keni zgjidhur ndonjëherë një mister vrasje?

Testet për të gjetur vrasësin, nuk janë vetëm argëtuese. Ato veç argëtimit fusin dhe trurin në punë kur është e nevojshme. Gjithsesi për fat të keq, shpesh ushtrojmë vetëm trupin duke harruar që dhe mendja ka nevojë të ushtrohet.

Tani të këshillojmë ta shohësh nga afër këtë imazh:

Në anën e majtë, shihni trupin e një gruaje të mbytur në gjak. Ajo është vrarë, pyetja është kush e ka vrarë?

Katër të dyshuarit janë ulur në restorant. Shih me kujdes. A mund ta dallosh se kush e ka vrarë?

Vrasësi është personi  me numrin 4. Ja pse:

Nuk ka thikë në tavolinë, pasi thika gjendet afër viktimës.

Ka veshje të çrregullt, e cila tregon se ka pasur një përleshje mes tij dhe dikujt tjetër.

Po ti,  munde ta gjesh vrasësin?/CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: