Connect with Us

Publikohen fotot super provokuese: Rita Ora shkëlqen si imazhi i ri i Giuseppe Zanotti

Kryesore Show Biz

Publikohen fotot super provokuese: Rita Ora shkëlqen si imazhi i ri i Giuseppe Zanotti

Publikuar

-

Ajo ka qenë tepër e angazhuar që nga dalja e albumit të saj të dytë “Phoenix” në nëntor. Por për Rita Orën duket se sukseset nuk kanë fund. Tani ajo do të jetë pjesë e një fushate të re, për këpucët luksoze të “Giuseppe Zanotti”.

Wow-factor! In promotional shots for the collaboration, the Hot Right Now hitmaker, 28, turned up the heat as she modeled an array of sizzling nude lingerie

Me disa foto provokuese rreth këtij bashkëpunimi të ri, 28 vjeçarja që u bë e famshme me këngën: “Hot Right Now”, u shpreh:

“Shumë e emocionuar për fushatën e re të këpucëve luksoze italiane, bazuar në bizhuteritë e mia personale”

Këngëtarja u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek këpucët e saj të mrekullueshme, të cilat përfshinin kryesisht çizme të larta lëkure, të hapura nga mbrapa. Gjithashtu edhe këpucë me taka që theksojnë kofshët apo sandale të hapura me zinxhir përreth këmbës.

 

Striking look: The former ANTM host posed up a storm as she accentuated her slender frame in a clingy teddy garment

Rita me siguri do të jetë një zgjedhje e mençur që do i garantojë suksesin kësaj fushate!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: