Connect with Us

Si lindi dashuria nga një intervistë: Historia e këngëtarit shqiptar si ajo e Gjikos me Elitën

Kryesore Show Biz

Si lindi dashuria nga një intervistë: Historia e këngëtarit shqiptar si ajo e Gjikos me Elitën

Publikuar

-

Historia e dashurisë mes këngëtarit Skerdi Ago dhe gazetares Vesa Rama, i ngjason asaj të Gjikos dhe Elita Rudit.

Nuk e dimë nëse kjo ka lidhje me faktin që të dy këngëtarët janë pjesë e labelit Redbox, por në një intervistë për emisionin Thumb këngëtari i njohur Skerdi Ago ka treguar se gjithçka nisi pasi Vesa i kërkoi një intervistë.

Këngëtari ka treguar se njohja ka filluar në Instagram dhe ka qenë Vesa ajo që i ka shkruajtur për çështje pune.

“Lajm si gjithmonë i kohëve tona është bërë Instagrami. E githa ka nisur në Instagram, kemi folur për një intervistë që do më bënte në portal dhe aty ka nisur”, ka treguar Skerdi.

Ai është pyetur nga gazetarja pse e ka mbajtur kaq diskrete jetën e tij private dhe se si është njohur me Vesën.

“Njerëzit duhet ta kuptojnë, njerëz jemi dhe ne që jemi këngëtarë, edhe ne duam ta kemi një lidhje. Unë githmonë kam dashur atë jetën si çdo njeri. PËr jetën time dua dhe unë ta jetoj tamam. Ndihem mirë për lidhjen time dhe që jam fejuar. Kemi kohë që njihemi, pak kohë më von se kur kam shkuar në Kosovë jam njohur me Vesen”, ka thënë Skerdi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: