Connect with Us

U fejuan vetëm dy javë më parë: Aktori i famshëm ka një kërkesë madhore për të dashurën

Kryesore Show Biz

U fejuan vetëm dy javë më parë: Aktori i famshëm ka një kërkesë madhore për të dashurën

Publikuar

-

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger u fejuan vetëm dy javë më parë, por Chris tashmë ka plane të mëdha për jetën e tij.

Dje gjatë një interviste në “Entertainment Tonight” (Zbavitja e mbrëmjes), kur Chris u pyet se çfarë është për të e ardhmja e përsosur ai tha:

 “E ardhmja? Oh, shumë fëmijë.”

Ai gjithashtu shtoi se kjo e ardhme idealiste do të përfshinte më pak kohë për të punuar dhe më shumë kohë duke shijuar jetën.

Related image

Chris dhe ish- partnerja e tij, aktorja Ana Faris kanë një djalë së bashku kështu që qëllimi i kësaj “shumë fëmijë” do të thotë me siguri që Chris dëshiron të ketë një familje të madhe me të fejuarën tanimë Katherine.

Image result for Chris Pratt and anna faris family

Nëse të dy planifikojnë të martohen sa më shpejt atëherë është e sigurt të thuhet se kjo martesë dhe fillimi i familjes së tyre të re është vetëm disa hapa larg!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: