Connect with Us

Ish- banorja e “Big Brother” merr propozimin për martesë live në emision, por pa unazë!

Kryesore Show Biz

Ish- banorja e “Big Brother” merr propozimin për martesë live në emision, por pa unazë!

Publikuar

-

Nuk ishte një propozim për martesë nga ato tradicionalët, por emocioni ishte po aq i madh, pasi ndodhi “live”.

Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, mori propozimin nga partneri, me të cilin bashkëjeton prej disa vitesh në Norvegji.

Gerta dhe Florenti kanë nisur një romancë kohë më parë dhe nuk kanë hezituar ta bëjnë publike në rrjetet sociale.

E ftuar këtë të hënë në emisionin “Ftesë në 5”, Gerta u surpriza nga një video e regjistruar nga partneri i saj. Teksa ecte në mes të borës, Florenti dëgjohet të thotë:

“Thjesht për të treguar që më mungon shumë. Dhe që të dua shumë, shumë. Dhe që të vish sa më shpejt te shtëpia, se duhet të martohemi”.

E pyetur nga Bieta Sulo nëse kjo ishte një propozim për martesë, Gerta tregoi se e ka marrë më herët një të tillë. Por kjo e bërë në studio me siguri ishte sërish e papritur për të dhe përgjigja dihet që është sërish “Po”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: