Connect with Us

Operacion plastik apo “Photoshop”? Fansja kap ndryshimin në trupin e Angela Martinit

Kryesore Show Biz

Operacion plastik apo “Photoshop”? Fansja kap ndryshimin në trupin e Angela Martinit

Publikuar

-

Ajo që di të bëjë më mirë Angela Martini është që të jetë sensuale! Modelja shqiptare është arratisur për disa pushime ekzotike në një plazh misterioz.

Angela postoi tre foto në Instagram me mbishkrimin: “Thjesht një shtëpiake”.

Mondelja sjell një imazh tjetër të shtëpiakes, jo asaj të angazhuar me punë brenda katër mureve, por të një bashkëshorteje që shijon pushimet e veshur me rroba banje.

Shumë nga komentuesit i tërheq vëmendjen ajo që shkroi Martini dhe të tjerë, linjat e modeles shqiptare.

Por një ndryshim dallohet në këtë postim dhe e vuri re një komentuese:

Ndryshimi i masës së gjoksit të Angela-s mund ta dalloni edhe nga njëra foto te tjetra.

Ndërsa komentuesja dyshon se mund të jetë një operacion plastik, dyshimi tjetër është se mund të jetë thjesht “Photoshop”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: