Connect with Us

Qendrojini larg/ Këto janë shenjat më egoiste të zodiakut

Kuriozitete

Qendrojini larg/ Këto janë shenjat më egoiste të zodiakut

Publikuar

-

shenja egoiste

Luani

Të lindurit nën shenjën e Luanit janë shumë egoistë dhe duan të jenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Kur fillojnë të të tregojnë mbi një problem që mund të kenë duhet të qendrosh me veshët e hapur, pasi do të ta shpjegojë me detaje çdo gjë dhe nëse nuk e ke mendjen do të fillojë sërish nga fillimi. As mos e provo të ndryshosh temë, do të bëhen bisha.

Dashi

Dashi është shenja e parë e horoskopit dhe meqë është shenja e parë do të jetë e para dhe në çdo vend tjetër. Janë aq të sëmurë pas idesë për të qenë të parët, sa që nuk do të ndalen para asnjë  pengese dhe para asnjë njeriu.

Ujori

Shenja më egoiste e horoskopit është Ujori. Të lindurit nën shenjën e Ujorit janë shumë racionalë në atë që bëjnë. Çdo veprim i tyre ka një qëllim të caktuar, ata nuk bëjnë kurrë diçka kot. Vetëm nëse bien në dashuri, ata mund ta lenë mënjanë egoizmin e tyre./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: