Connect with Us

Këto shenja pritet të përfundojnë një marrëdhënie shumë shpejt

Femra

Këto shenja pritet të përfundojnë një marrëdhënie shumë shpejt

Publikuar

-

shenja ndarje

Binjakët

Pyetja më e zakonshme që do t’i bësh vetes këto kohë do të jetë: “A mund të rritem me atë njeri?” Qoftë në jetën personale,qoftë në profesion. Pasi të kesh përgjigjen do të mund të marrësh vendimin e duhur.

Shigjetari

Energjia dhe dëshira për liri do të pushtojë Shigjetarin gjatë kësaj periudhe. Kjo do ta ndihmojë që të hapë sytë për të kuptuar zgjidhjen e shumë problemeve që mund të kenë të bëjnë me problemet sentimentale, apo me çështjet e punës. Zgjidhja është më e lehtë se sa mund ta kishin imagjinuar.

Ujori

Qëllimi është që të arrini përmes ndryshimeve pikën ku mund të kryeni  një zhvillim pozitiv,i cili do t’ju ndihmojë që të bëheni një njeri më i mirë,por mbi të gjitha do t’ju ndihmojë që të arrini përmbushjen e disa objektivave personale./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: