Connect with Us

Të formohet shkronja H në dorë/ Ja kuptimi që ka

Femra

Të formohet shkronja H në dorë/ Ja kuptimi që ka

Publikuar

-

shkronja h

Shkronja H formohet  me ndihmën e tre vijave, ato janë vija e zemrës, e fatit dhe vija e fillimit. Nëse këto vija lidhen formojnë një shkronjë H në pëllëmbën e dorës suaj.
Personat që e kanë këtë shkronjë do të përballen me një ndryshim pozitiv në jetën e tyre pasi të kenë kaluar të 40-tat. Kur  ta kaloni atë moshë do të ndjeni sikur jeta po shkon në jetë më të mirë.

Papritur do të vësh re një rritje të të ardhurave të tua, para të 40-tave e gjithë puna dhe mundi juaj nuk sillte frytet e duhura.
Vetëm pas kësaj moshe do të mund të mbledhësh frytet e punës të shumë viteve.

Njerëzit që kanë shkronjën H në pëllëmbën e dorës, janë shumë të ndjeshëm dhe duan të ndihmojnë çdokënd. Ata gjithashtu janë bujarë dhe do të bënin gjithçka për të ndihmuar të dashurit e tyre.Edhe pse pasuria nuk i favorizon në vitet e para, nuk do ta humbin kurrë shpresën në asnjë situatë.

Këta njerëz janë të bekuar me një mendje pozitive dhe janë tmerrësisht punëtorë, ajo që i dallon nga të tjerët është zgjuarësia dhe intelekti./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: