Connect with Us

Imazhi i parë që shihni zbulon forcën tuaj mendore/ Çfarë patë ju?

Kuriozitete

Imazhi i parë që shihni zbulon forcën tuaj mendore/ Çfarë patë ju?

Publikuar

-

raskapitje mendore

Një burrë

Nëse ke parë profilin  e një burri, ke një mendje shumë të fortë, e cila ka imunitet ndaj çdo hutimi. Çdo gjë mund të ndodhë, por ti do të jesh aty i qetë duke marrë vendime të mençura.

Një grua

Nëse ke parë fytyrën e një gruaje, të pëlqen që të përballesh me sfida.Në pjesën më të madhe të rasteve kërkon që të gjesh mënyrën më të mirë të mundshme për të ecur përpara.Ti nuk bie pre e fustrimit, pasi ke një personalitet të hekurt.

Zogj

Në këtë imazh surreal  shohim dhe një kafaz me zogj, që formon kapelën e burrit pa fytyrë. Nëse të tërhoqën vëmendjen zogjtë,ke një forcë mendore të vogël,por gjithsesi nuk ke vështirësi në zgjidhjen e problemeve, apo situatave të vështira në jetë.

Kafazi

Nëse imazhi i parë që pe është kafazi, kjo tregon se je një njeri shumë i ndjeshëm dhe kujdesesh për çdo detaj në mënyrë që të mos lëndosh askënd me veprimet e tua./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Publikuar

-

Nga

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj do të jetë optimal. Planetet kanë filluar të komplotojnë në favorin tuaj. Ju duhet ta mirëpresni këtë energji të gjallë. Mundohuni të mos ankoheni nëse gjërat bëhen të vështira […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE