Connect with Us

Këngëtari shqiptar i propozon live Dojna Memës: “Do martohemi bashkë?”

Kryesore Show Biz

Këngëtari shqiptar i propozon live Dojna Memës: “Do martohemi bashkë?”

Publikuar

-

I ftuar në emisionin “Pop Culture” në “Top Channel” këngëtari Trim Jetullahu foli për karrierën e tij dhe për suksesin e këngëve që ka publikuar.

Ndër të tjera, shprehu një shqetësim të vogël lidhur me atë çka të tjerët mendojnë për familjen e tij:

“Më thonë që unë e kam familjen e pasur, por unë dua t’ju them të gjithëve diçka, unë nuk e kam familjen e pasur, unë e bëj vetë çdo gjë!”

Në vijim, intervista mes prezantuesve Kelvi Kadilli, Dojna Memës dhe këngëtarit Trim Jetullahu arriti kulmin e saj teksa ai u pyet se çfarë mendon për Dojnën!

Përgjigja e tij i surprizoi të gjithë: “Me Dojna Memën isha martu!”

Më tej, Dojna iu afrua dhe ai i mori dorën, u ul në gjunjë dhe i bëri propozimin klasik për martesë duke i thënë: “Do martohemi bashkë?”

Dojna nuk e mbajti dot të qeshurën dhe iu hodh në qafë duke e përqafuar!

Sigurisht që ishte një improvizim i momentit, në kuadër të show-it!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: