Connect with Us

“Vazhdoj të dua t’i bëj”- moderatorja shqiptare flet për “imperfeksionin” e saj në fytyrë

Kryesore Show Biz

“Vazhdoj të dua t’i bëj”- moderatorja shqiptare flet për “imperfeksionin” e saj në fytyrë

Publikuar

-

Të gjithë njerëzit kanë një tipar që nuk i pëlqen te vetja ose një imperfeksion për të cilin ndihen të pasigurtë. Ditën e djeshmë, dikush ja ka vënë në dukje një të tillë dhe moderatores shqiptare, Einxhel Shkira.

“Je ndjerë ndonjëherë në siklet me dhëmbët se nuk i ke “perfekt” apo je mësuar”- i kanë shkruar asaj në një pyetje në Instagram.

Dhe shoqëruar me një foto, Einxhel e ka pranuar se kjo është një ndër gjërat për të cilën është ndjerë në siklet dikur.

“Dikur po dhe doja t’i bëja (vazhdoj të dua t’i bëj), por s’e di në do isha më unë nëse s’do kisha dhëmbët e mia të ndara që më dalin si brejtës. U mësova me to dhe mendoj se të gjithë mund të mësohemi me “imperfeksionet” tona.”- është përgjigjur ajo.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: