Connect with Us

Festojnë sot ditëlindjen, Çiljeta dhe Fernando marrin surprizën më të bukur në mesnatë

Kryesore Show Biz

Festojnë sot ditëlindjen, Çiljeta dhe Fernando marrin surprizën më të bukur në mesnatë

Publikuar

-

Ditën e sotme, këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj Fernando festojnë ditëlindjen. Në një postim në Instastory, Çiljeta ka ndarë me ndjekësit surprizën e parë që ata kanë marrë sapo ka hyrë mesnata.

Mikesha të këngëtares i kanë shkuar në derën e shtëpisë me tortë, fishekzjarre e tollumbace, duke i kënduar asaj dhe Fernandos këngën e ditëlindjes.

Më pas, Çiljeta ka ndarë me fansat disa kujtime të vjetra ku shfaqet me të birin, duke e uruar atë me fjalë nga zemra.

“Faleminderit ZOT që si sot 6 vjet më parë në ditën time të lindjes më bekove me dashurinë më të madhe që mund të bekohet një femër, birin tim Fernandon.”- shkruan ajo krahas fotos.

Gjithashtu, këngëtarja është emocionuar teksa shikonte videon e lindjes së Fernandos dhe momentin kur ajo e ka marrë në krahë për herë të parë.

“Momenti më i lumtur i jetës time”, shkruan Çiljeta.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: