Connect with Us

Magjia e zezë/ Ja shenjat që tregojnë se jeni viktimë e ritualit të frikshëm

Kuriozitete

Magjia e zezë/ Ja shenjat që tregojnë se jeni viktimë e ritualit të frikshëm

Publikuar

-

magji e zeze

Ndjehesh i lodhur, i fustruar. Mendon në mënyrë jo të qendrueshme dhe mund ti bësh keq vetes

Ndjehesh i lodhur edhe pas një nate me gjumë të mjaftueshëm.

Ndjehesh i stresuar dhe i paaftë për të përmbushur detyrimet e përditshme.

Fillon të jesh më delikat nga ana shëndetësore dhe sëmuresh më shpesh.

Fillon të kesh probleme në komunikimin me të tjerët, të duket sikur nuk të kuptojnë dhe nuk i kupton.

Nuk mund të gjesh një moment për t’u kujdesur për veten.

Sheh ëndrra të çudishme teksa fle, ose ke makthe.

Humb çelësat, paratë, veshjet. Nuk arrin ti gjesh edhe pse mund ti kesh përpara syve.

Nuk mund të përqëndrohesh, je duke fantazuar gjatë gjithë kohës./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: