Connect with Us

Na shkriu së qeshuri me filmat e tij, Mr. Bean heq dorë nga kinematografia për një arsye të veçantë

Kryesore Show Biz

Na shkriu së qeshuri me filmat e tij, Mr. Bean heq dorë nga kinematografia për një arsye të veçantë

Publikuar

-

Aktori i famshëm i humorit Rowan Atkinson, i njohur si Mr. Bean, ka vendosur të heqë dorë për pak kohë nga aktrimi.

Atkinson është shprehur se kërkon të kalojë më shumë kohë me vajzën e tij që erdhi në jetë në vitin 2017.

Aktualisht aktori 64-vjeçar po shijon dashurinë me partneren e tij 35-vjeçare, Louise Ford.

Këtë të fundit do ta shohim nëpër filma, ndërsa Atkinson do të bëjë një pauzë të gjatë.

Atkinson u shpreh për the Sun:

Unë do të kujdesem për beben Bean ndërkohë, që Louise do të përqendrohet pak tek karriera e saj.
Kujtojmë këtu, se aktori ka qenë i martuar më parë me Sunetra Sastry, nga e cila erdhën në jetë një djalë dhe një vajzë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: