Connect with Us

Tipet e djemve pas të cilëve vajzat marrosen, të paktën njëherë në jetë

Femra

Tipet e djemve pas të cilëve vajzat marrosen, të paktën njëherë në jetë

Publikuar

-

cift

Ata që nuk të kushtojnë vëmendje

Ky është ai tipiku që nuk të kthen kurrë përgjigje, por sa më shumë të të injorojë aq më shumë edhe të pëlqen. Sipas psikologëve, pasiguria rrit tërheqjen, thjesht mungesa e informacionit mbi dikë mund të na bëjë të tërhiqemi seksualisht prej tij.

Të këqinjtë

Këta janë djemtë që kanë personalitet narcistik si dhe reflektojnë vetbesim si dhe siguri të madhe në vete. Ata që të trajtojnë keq, nuk të marrin parasysh edhe të shfrytëzojnë. E çuditshme është që sa më keq të sillen aq më shumë të pëlqejnë.

Obsesivët

Sipas një studimi burrat obsesivë kanë më shumë sukses në krijimin e raporteve me gratë dhe vajzat krahasuar me burrat e tjerë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: