Connect with Us

+18/Pas lajmit të fejesës, ish-i dashuri i Morena Tarakut reagon në mënyrën më provokuese

Kryesore Show Biz

+18/Pas lajmit të fejesës, ish-i dashuri i Morena Tarakut reagon në mënyrën më provokuese

Publikuar

-

Morena Taraku publikoi dje në Insta Story një imazh ku shfaqet me një unazë me një diamant gjigand, në gishtin e fejesës. Për të na trullosur akoma më shumë, këngëtarja shkroi në mbishkrimin e fotos “Thash po” të shoqëruar me një emoji, që jep ndjesinë e të qenit e dashuruar.

Por ndërsa nuk dimë se, kush është mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën, të gjithë ishim kuriozë si do të reagonte ish-i dashuri i saj.

Lidhja e saj më e bujshme ishte me miliarderin iranian, Sasha Sobhani, me të cilin u nda në qershor të vitit të kaluar. Ndarja e tyre nuk ishte aspak me konsensus, pasi dyshja vazhdoi të bënte deklarata provokuese për njëri-tjetrin edhe për disa muaj më vonë.

Dhe Sasha Sobhani tregon se po shijon jetën me një tjetër femër. Ai postoi dje një foto provokuese me një vajzë nudo, e cila mbulon organin gjenital me një pjatë me fruta.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: