Connect with Us

Ja pse ishi-juaj dëshiron t’ju mbajë shoqe

Kuriozitete

Ja pse ishi-juaj dëshiron t’ju mbajë shoqe

Publikuar

-

Cift-shok me ishin

Nuk do të të humbë si njeri

Mendon se duke të njohur mirë mund të të ndihmojë ose mund ta ndihmosh në shumë gjëra. Në fakt ajo çka qendron pas kësaj është dëshira për të qendruar bashkë si atherë kur ishit në një marrëdhënie.

Dëshiron të kthehet sërish me ty

Ka shumë mundësi që nëse ke qënë ti ajo që i ke dhënë fund dëshira e tij ose e saj për të qenë miq mund të lidhet me faktin që ai dëshiron që ju të jeni bashkë sërish.

Xhelozia

Do të jetë miku yt sepse nuk duron dot të të shohë me dikë tjetër që nuk është ai, në këtë mënyrë do të mund të të kërkojë që të ktheheni sërish bashkë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: