Connect with Us

Para kamerave me fustanin e “rrezikshëm”, Kim thyhen edhe një herë rrjetin

Kryesore Show Biz

Para kamerave me fustanin e “rrezikshëm”, Kim thyhen edhe një herë rrjetin

Publikuar

-

Kim Kardashian dhe motra e saj Kourtney ia dolën edhe një herë që t’i bënin të gjithë që të kthenin kokat.

Ato u shfaqën mahnitëse para aparateve fotografike, natën e kaluar në AmfAR Gala 2019 në Nju Jork. Të dyja motrat u kujdesën që të vinin të kombinuara në të zezë me dekoltetë që binin në sy.

Yjet e “Keeping Up With The Kardashians”arritën në “amfAR New York Gala 2019” duke veshur secila nga një fustan të zi me çarje të guximshme tek kofshët.

Por, ato nuk guxuan vetëm me të çarën tek kofshët, fustani i Kim kishte një dekolte të rrezikshme, që ajo ia doli ta menaxhonte me kujdes.

Kështu motrat Kardashian ia dolën edhe një herë që të ishin në vëmendje të kamerave dhe njerëzve në rrjetet sociale.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: