Connect with Us

Mënyra se si mbani telefonin tregon shumë për  karakterin tuaj

Kuriozitete

Mënyra se si mbani telefonin tregon shumë për  karakterin tuaj

Publikuar

-

Menyra si mban celularin

Të mbash celularin me një dorë dhe të shkruash më gishtin e madh.

Fakti që ti ke zgjedhur që të mbash telefonin me një dorë, tregon se je një njeri që je i aftë që të bësh disa veprime në të njëjtën kohë. Disiplina është fjala që të karakterizon më së miri. Je shumë i prerë dhe i organizuar, nga ana tjetër ndjek gjithnjë parimet dhe principet e tua.

E mban celularin me të dyja  duart dhe  e përdor me gishtin  e madh

Kjo formë e mbajtjes së  celualrit, tregon se ju jeni shumë të mbyllur si individë dhe nuk keni shumë dëshirë që të qendroni para reflektorëve.

Ndjenjat e tua janë gjithnjë të fshehta, ke frikë të lëndohesh dhe nuk e shpreh kurrë atë që mendon vërtet.  Je aq i ftohtë me partnerin sa e bën që të dyshojë për ndjenjat e tua.

E mban celularin me të dyja duart dhe shkruan me të dyja duart

Je një njeri shumë emocional dhe i paqendrueshëm. Gjithnjë ke frikë se mos bën ndonjë veprim të gabuar.

Thënë këtë duhet të jesh më i sigurt në vetvete dhe të krijosh një lloj baze për të ndërtuar ide dhe qendrime të qendrueshme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: