Connect with Us

Arzus i zbulohet lidhja e fshehtë me Kajan, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

Life Style

Arzus i zbulohet lidhja e fshehtë me Kajan, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

Publikuar

-

Pënar i tregon Xhenetit se mbrëmë Kaja është takuar me Xhavidanin. Arzu hyn në dhomën e spitalit dhe habitet kur sheh Kajan. Melisa arrin të shtrihet para se Arzu ta shohë. Arzu i bërtet Kajas dhe e përzë nga dhoma. Xhenet i kërkon Pënarit t’i tregojë çfarë bisedoi Kaja me Xhavidanin. Pënar i thotë se nuk ka dëgjuar asgjë por vetëm emrin e saj. Xhenet i kërkon Pënarit ta lajmërojë nëse Xhavidan vjen sërish. Mahir gjen Arzun duke u zënë me Kajan. Mahir i kërkon falje Kajas për sjelljen e Arzus. Arzu i thotë Melisës të qëndrojë larg Kajas sepse është i rrezikshëm por Melisa nuk ja vë veshin. Xhenet pyet Kajan nëse takohet me mamanë e saj.

Kaja e gënjen dhe i thotë se mamaja e saj nuk ka dëshirë ta takojë. Nilgyn shkon në shtëpinë e Kajas dhe e kërcënon. Arzu dyshon se Melisa e ka bërë me qëllim aksidentin. Melisa akuzon Arzun se për fajin e saj e bëri aksidentin. Xhenet e kalon natën në rrugë në mes të shiut duke menduar për mamanë. Arzu e gjen Xhenetin në rrugë. Xhenetit i bie të fikët në krahët e Arzus. Arzu e çon Xhenetin në shtëpi. Sema i tregon Mahirit se Arzu është lidhur me Kajan.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Janë gati të nisin një jetë të re/ Këto janë shenjat më aventureske të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Shigjetari Shigjetari e adhuron të vizitojë vende të reja dhe të përjetojë eksperienca të reja. E jetojnë jetën si të ishte dita e fundit. Të vizitosh vende të reja për ta do të thotë të testosh durimin dhe kjo u vlen në jetën e tyre. Binjakët Do të sillte shumë përfitime në jetën e binjakëve […]

LEXO TE PLOTE