Connect with Us

Familja apo shoqëria? Këto janë shenjat që zgjedhin gjithmonë të parën

Kuriozitete

Familja apo shoqëria? Këto janë shenjat që zgjedhin gjithmonë të parën

Publikuar

-

Familja është gjëja më e rëndësishme dhe prioritet për disa shenja horoskopi. Të tjera shenja nuk janë shumë të dhënë mbas kësaj të fundit dhe e shijojnë jetën me miq dhe të tjera gjëra të bukura që ajo ofron. Po cilat janë shenjat që e vendosin familjen në plan të parë?

Dashi

Dashi është një mik shumë I mirë, por mes familjes dhe shoqërisë do të zgjidhte të parën. Dashi mendon se familja do të jetë pranë tij pavarësisht çdo gjëje. Për të, miqtë shkojnë e vijnë por familja mbetet.

Demi

Demi është një tjetër shenjë që nuk do të ngurronte të zgjidhte familjen para shoqërisë.  Njësoj si Dashi, janë miq të mrekullueshëm. Ata i vlerësojnë jashtëzakonisht shokët dhe I ndodhen pranë sa herë që kanë nevojë. Megjithatë, familjen e sheh si proiritet.

Gaforrja

Pa marrë parasysh se ku e çon jeta, Gaforrja gjithmonë do të ketë një marrëdhënie të ngushtë me familjen. Kjo shenjë njihet në horoskop për rëndësinë që i kushton familjes dhe shtëpisë. Këta janë njerëzit që e kanë ngritur, e kanë dashur dhe i kanë mësuar se si të jetë personi që ai/ajo është sot.

Bricjapi

Po të pyesni Bricjapin kë do të vintë të parët, familjen apo miqtë? Ai gjithmonë do të thotë familjen, çdo herë dhe pa hezitim. Bricjapi është një shenjë shumë e orientuar nga familja që beson se lidhja e gjakut është shumë e rëndësishme. Familja është ajo tek e cila Bricjapi drejtohet për gjithçka; këshilla, ndihmë, e çdo gjë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: