Connect with Us

Janë pantallonat e momentit: 11 mënyra si t’i kombinojmë xhinset “mom”

Fashion

Janë pantallonat e momentit: 11 mënyra si t’i kombinojmë xhinset “mom”

Publikuar

-

Një pyetje të shpejt: Dini si të kombinoni një palë pantallona xhinse “mom” (të lirshme)? Kjo pyetje vjen pasi xhinset më ikonë, të krijuara në fund të viteve 1800, janë esenciale për gardërobën e të gjithëve.

Ato nuk janë të ngushta, janë shpesh në ngjyrë të zbardhur dhe me bel të lartë.

Pra me çfarë i kombinoni për t’i dhënë paraqitjes suaj më shumë stil?

Ne ju themi 11 mënyra nga të cilat mund të frymëzoheni:

1)Çizme të zeza dhe këmishë të bardhë

-2073839-1486554675.600x0c

2)Bluzë të bardhë dhe shapka me dy rripa

-2073835-1486554675.600x0c

3)Këpucë me pak takë dhe pallto të gjatë

-2073834-1486554674.600x0c

4)Xhaketë bomber, golf dhe këpucë me ngjyrë

-2073836-1486554675.600x0c

5)Këpucë me printe kafshësh dhe këmishë me vija

-2073838-1486554675.600x0c

6)Bluzë me supe jashtë dhe sandale ortopedike

-2073837-1486554675.600x0c

7)Kaftan dhe këpucë të sheshta

-2073840-1486554675.600x0c

8)Fustan të gjatë dhe taka

-2073841-1486554675.600x0c

9)Pulovër të veçantë dhe çizme

-2073843-1486554676.600x0c

10)Bluzë me kapuç dhe xhup të gjatë

-2073844-1486554676.600x0c

11)Bluzë me ngjyra dhe këpucë me takë të trashë

-2073845-1486554676.600x0c

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: