Connect with Us

Me një foto pranë Ledionit, Dojna tregon momentin e sikletshëm: “Nuk ndjeja mushkërinë e majtë!”

Kryesore Show Biz

Me një foto pranë Ledionit, Dojna tregon momentin e sikletshëm: “Nuk ndjeja mushkërinë e majtë!”

Publikuar

-

Kur je moderatore dhe drejton një emision live, problemet dhe incidentet të shoqërojnë gjithnjë.

Nga eksperienca e saj, moderatorja Dojna Mema  ka treguar një rast që ka qenë mjaft i sikletshëm dhe ka ndodhur vite më parë.

Bëhet fjalë për natën finale të Top Fest 12, ku nga emocioni, Dojna kishte harruar mikrofonin dhe ka vrapuar 10 sekonda para se të bëhej hapja për ta marrë.

Në një foto të publikuar në Instagram, ku shfaqet pranë kolegut Ledion Liço, moderatorja shkruan:

“Para se të niste Nata Finale e Top Fest 12 në Pallatin e Koncerteve, dhe unë kisha harruar mikrofonin nga emocioni 10 sekonda para se të bëhej hapja. S’po të them ç’vrap kam bërë por s’e ndieja mushkërinë e majtë”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
1 Koment

1 Comment

  1. Zaho Rrumbullakja

    12 Shkurt, 2019 at 10:12 pm

    Hajde lajm…! Pordhi kali ne goje te mizes! Gazetari idiote!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: