Connect with Us

Mos bëni gafë t’i tradhëtoni/ Këto shenja nuk do t’ua falin kurrë

Kuriozitete

Mos bëni gafë t’i tradhëtoni/ Këto shenja nuk do t’ua falin kurrë

Publikuar

-

tradheti

Virgjëresha

Të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës janë shumë të fortë, por ndjehen edhe shumë të zhgënjyer  për shak të historive të dështuara të dashurisë.

Kjo shenjë mund të duket sikur nuk ka asnjë lloj ndjesie, por gjithsesi e vret tradhëtia. Për të shmangur lëndimin të lindurit e kësaj shenje nuk para përfshihen në lidhje apo marrëdhënie që mund të përfundojnë me tradhëti.

Demi

Demi e merr çdo veprim të partnerit si personal dhe krijon pritshmëri shumë të larta për partnerin.  Kështu zhgënjimet pak nga pak kthehen në dhimbje  për ta.Për të kaluar një dështim në jetën sentimentale ata kalojnë shumë kohë,ndaj dhe e kanë shumë të vështirë që ta falin tradhëtinë.

Dashi

Të lindurit nën shenjën e Dashit kanë shumë karakter në sjellje. Gjithsesi ata e kanë shumë të vështirë që të përballojnë një tradhëti,apo një lidhje të dështuar.

Mund të duket sikur nuk u intereson asgjë, por ata mund të lëndohen dhe të vuajnë shumë nga dështimi i një lidhje dashurore./ CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Publikuar

-

Nga

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj do të jetë optimal. Planetet kanë filluar të komplotojnë në favorin tuaj. Ju duhet ta mirëpresni këtë energji të gjallë. Mundohuni të mos ankoheni nëse gjërat bëhen të vështira […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE