Connect with Us

Imazhi i parë që dalloni në këtë figurë tregon frikën tuaj të fshehtë

Kuriozitete

Imazhi i parë që dalloni në këtë figurë tregon frikën tuaj të fshehtë

Publikuar

-

imazhi i pare qe dalloni

Nëse ke parë një thikë

Frika jote e fshehtë mund të jetë frika nga sëmundjet. Ke frikë se mos vuan nga ndonjë sëmundje terminale, pa e ditur që je prekur prej saj. Ke frikë nga vuajtja dhe shqetësohesh për ndryshimet e papritura në jetën tënde.

Nëse ke parë një krimb

Frika jote e fshehtë në këtë rast lidhet me botën paranormale. Ju keni frikë nga fantazmat dhe shpirtërat e këqinj të cilët mund të shfaqen dhe t’ju ndjekin në momentet e dobësisë, si përshembull kur jeni konfuzë ose kur jeni duke fjetur.

Nëse ke parë një flutur

Frika jote e fshehtë është tradhëtia. Mbase disa njerëz të kanë bërë keq, ose mund të të kenë refuzuar. Duhet ta ngresh kokën dhe të përballesh me frikën tënde.

Nëse ke parë një mollë

Frika jote e fshehtë në këtë rast është vdekja e të afërmve të tu. Ka mundësi që të kesh humbur një person shumë të afërt dhe nuk e ke kaluar ende ikjen e tij. Kjo ngjarje ka lënë gjurmë në nënvetëdijen tuaj dhe natyrisht nuk mund të humbni edhe dikë tjetër./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Publikuar

-

Nga

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj do të jetë optimal. Planetet kanë filluar të komplotojnë në favorin tuaj. Ju duhet ta mirëpresni këtë energji të gjallë. Mundohuni të mos ankoheni nëse gjërat bëhen të vështira […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE