Connect with Us

Këto shenja zodiaku  bëjnë çiftet e prindërve perfektë

Kuriozitete

Këto shenja zodiaku  bëjnë çiftet e prindërve perfektë

Publikuar

-

shenjat e horoskopit qe jane prinder perfekte

Akrepi dhe Peshorja

Akrepi është një shenjë e fortë, me opinione kontraverse, ndërsa Peshorja synon që të arrijë stabilitetin duke evituar me çdo kusht problemet. Kur këto dy shenja bashkohen për të formuar një familje, ata krijojnë një ambient me shumë personalitet dhe dashuri për fëmijët e tyre.

Peshqit dhe Binjakët

Peshqit janë një shenjë që dominohet nga emocionet, ndaj dhe është partneri ideal për një Binjak. Këta të fundit do të jenë përgjegjës për vendosjen e limiteve, kështu që çdo gjë do të shkojë mirë në familjen e tyre.

Shigjetari dhe Luani

Të lindurit nën shenjën e Luani janë lider të lindur, bashkë me Shigjetarin ata do të jenë të aftë të edukojnë fëmijët në mënyrë të pavarur. Ky çift do të punojë në mënyrë të tillë që fëmijët e tyre në të ardhmen të bëhën të pavarur dhe të aftë për të përballuar jetën./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: