Connect with Us

Një grua e vërtetë nuk kërkon kurrë keto gjëra në një lidhje

Kuriozitete

Një grua e vërtetë nuk kërkon kurrë keto gjëra në një lidhje

Publikuar

-

vertete nuk kerkon kurre keto ne marredhenie

Në radhë të  parë ka gjithmonë paratë. Paraja lëviz detin dhe malin, por në një marrëdhënie të sinqertë me bazë dashurinë, gjendja ekonomike e partnerit nuk llogaritet aspak. Nëse një grua është me ju vetëm për portofolin tuaj të fryrë, ju duhet të ikni sa më shpejt të jetë e mundur.

Në një marrëdhënie të shëndetshme, liria individuale është thelbësore.Në një çift është normale që të ketë interesa të ndryshme për të mbajtur kontakt edhe me njerëz jashtë marrëdhënies. Nuk ka asgjë të keqe të dalësh një natë me miqtë. Nëse partneri juaj imponon vazhdimisht praninë e tij, atëherë diçka nuk shkon. Këshilla nuk është që t’i harrojmë. Mbajeni fort miqësinë tuaj. Nuk ka asgjë më të gabuar sesa braktisja e miqve të jetës për një vajzë.

Asnjë grua e vërtetë nuk do t’ju kërkojë t’i jepni fund miqësive tuaja. Të dy gjërat nuk zëvendësojnë njëri-tjetrin. Sigurisht që është e mundur që miqtë tuaj të mos shkojnë me partnerin tuaj ose anasjelltas; nëse ndjenja është serioze dhe e destinuar të zgjasë të dyja palët, do të angazhohen që kjo marrëdhënie të funksionojë.

Fjala është krejtësisht e ndryshme në qoftë se shoqëria juaj është e përbërë nga një grup njerëzish që nuk janë të rekomanduar. Mos u shqetësoni nëse e dashura juaj, do t’ju kërkojë ta ndërprisni atë miqësi të sëmurë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: