Connect with Us

Fansat zbulojnë gjininë e foshnjës së Elitës dhe Gjikos!

Kryesore Show Biz

Fansat zbulojnë gjininë e foshnjës së Elitës dhe Gjikos!

Publikuar

-

Siç shumica e dinë, Elita dhe Gjiko priten që së shpejti të bëhen prindër, e teksa nuk e kanë zbuluar ende gjininë e foshnjës, fansat kanë filluar aludimet e tyre.

Muaj pas muaji, Elita nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit e saj, foto nga shtatzënia, duke iu lënë në njëfarë mënyre atyre hapësirë për të komentuar mendimet e tyre.

Ndërkohë, së fundmi, bukuroshja ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet në makinë, e veshur me të zeza, ku i duket pakëz barku i rrumbullakosur.

Kaq ka mjaftuar dhe fansat kanë nisur të komentojnë, por ajo çka ka rënë në sy kanë qenë komentet e fansave rreth gjinisë së foshnjës: “Mbaje mend, e ke djalë.”

“E ke djalë se je zbukuruar akoma dhe më shumë”, i komenton një tjetër.

Ku i dihet, mbase fansat kanë të drejtë? Gjithsesi na mbetet të presim edhe pak ditë për të konfirmuar gjithçka.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: