Connect with Us

Si të heqësh qafe nishanet e bezdisshme me metoda natyrale  

Life Style

Si të heqësh qafe nishanet e bezdisshme me metoda natyrale  

Publikuar

-

hiq nishanet me metoda natyrale

Uthull molle

Përmbajtja acide që ka uthulla e mollës, është një nga përbërësit më të mirë që mund të përdoret kundër nishaneve që njihen ndryshe edhe si papiloma. Thjesht lyeni nishanin me uthull molle disa herë në javë derisa të këputet totalisht.

Vaj kastori dhe maja

Një kombinim mes vajit të kastorit dhe majasë mund të jetë shumë rezultative për të eleminuar papilomat aq të bezdisshme.

Lëng ananasi

Bromelina, një enzimë që gjendet në lëngun e ananasit dhe është shumë efektive kundër nishanëve të padëshirueshëm. Efektet e saj anti-inflamatore dhe antivirale ndikojnë në uljen e dimensionit të papilomave si dhe shpërndarjen e tyre në pjesët e tjera të trupit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE