Connect with Us

I nxori të “gjitha” në skenë para publikut dhe kamerave, moderatorja e njohur flet pas “shfaqjes” që dha

Kryesore Show Biz

I nxori të “gjitha” në skenë para publikut dhe kamerave, moderatorja e njohur flet pas “shfaqjes” që dha

Publikuar

-

Moderatorja britanike, Stacey Dooley kaloi turpin më të madh të jetës së saj kur i tregoi pothuajse të gjitha në skenë.

Dooley, e cila fitoi “Strictly Come Dancing 2018” ka folur në një studio televizive për momentin kur ajo doli në kryetitujt e të gjithë mediave për shkak të një incidenti me veshjen.

Moderatorja simpatike pati një problem me veshjen, dhe në pah i dolën pjesët e saj intime. Ajo po mbante veshur një palë të brendshme me ngjyrë mishi dhe kjo ishte arsyeja që situata u keqinterpretua.

Që prej se ndodhi incidenti, kjo është hera e parë që Stacey flet për sikletin që kaloi.

31-vjeçarja u shpreh për BBC se ajo kishte imagjinuar për më të keqen në momentin që kuptoi se çfarë kishte ndodhur.

Ajo u shpreh:

Vajzat e gardërobës po thoshin, Oh dreq Stacey. Na vjen shumë keq. I nxore të gjitha. Kështu unë mendova se kishte ndodhur më e keqja. Por kur e pashë më vonë e kuptave që ishin thjesht të brendshmet ngjyrë mishi.”

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: