Connect with Us

Metodat kontraceptive/ Këto janë gënjeshtrat që i besojmë të gjithë

Life Style

Metodat kontraceptive/ Këto janë gënjeshtrat që i besojmë të gjithë

Publikuar

-

metoda kontraceptive mite qe i besojne te gjithe

Kondomi ndikon në kënaqësinë seksuale

Kondomi nuk ndërhyn aspak në shijimin e eksperienvës seksuale. Për më tepër në treg ka shumë lloje kondomësh që do t’ju lejojnë të shijoni seksin si dhe të jeni të mbrojtur.

Pilula kontraceptive të shëndosh

Edhe kjo është gënjeshtër, pilulat kontraceptive, që merren me recetë nga gjinekologju nuk të shëndoshin. Për më tepër mund të provosh disa lloje pilulash derisa të gjesh atë që të përshtatet më mirë.

Pilulat kontraceptive shkaktojnë sterilitet

Kjo është një tjetër gënjeshtër që e besojnë të gjithë. Mjekët janë të bindur se efektet e kontraceptivëve oralë fshihen pak kohë pas ndërprerjes së tyre./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE