Connect with Us

Çdo gjë pritet të ndryshojë, ja pse të gjithë po mundohen të shesin celularin e tyre Galaxy S9

Life Style

Çdo gjë pritet të ndryshojë, ja pse të gjithë po mundohen të shesin celularin e tyre Galaxy S9

Publikuar

-

Pronarët e tanishëm të Galaxy S9 kanë filluar ta konsiderojnë shitjen e smartfonit të tyre. Dhe, arsyeja është afrimi i datës kur do të prezantohet gjenerata e re, Galaxy S10.

Samsung do të zbulojë të shumëpriturin, Galaxy S10 më 20 shkurt dhe kjo do të thotë që çmimet për S9 do të pësojnë një rënie drastike.

Në fakt, kërkimet më të fundit nga musicMagpie në treg kanë zbuluar se pajisjet Android, në veçanti aparatet Samsung, mund të humbasin deri në 35 për qind të vlerës së tyre sapo Galaxy S10 të dalë në shitje.

Ky është lajm i mirë për ata që kanë pritur mundësinë për të blerë një Galaxy S9 ose S8 dhe paralajmërim për ata që kanë në plan të shesin smartfonin e tyre aktual përpara se t’i bjerë vlera.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi i ditës së sotme, e hënë 30 Mars/ Këto janë shenjat më me fat

Publikuar

-

Nga

Dashi Ju po përjetoni një periudhë sakrificash të mëdha, si në dashuri ashtu edhe në punë , do të ndjeni një ndjenjë të pasigurisë dhe paqëndrueshmërisë, por falë Hënës së favorshme do të arrini më në fund të shihni një shkëlqim shprese dhe të shihni dritën në fund të tunelit. Demi Ne na mungoi Saturni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E lodhshme dhe e ndërlikuar/ Horoskopi javor sipas astrologut italian

Publikuar

-

Nga

Këtu është horoskopi javor i Paolo Fox nga e hëna 30 mars 2020 deri të dielën 5 prill 2020. Le të shohim së bashku parashikimin Dashi : Java do të jetë e lodhshme dhe paksa e nënshtruar për shkak të një marrëdhënie të ndërlikuar me dikë që jeni të detyruar të merrni pjesë, ose për […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Si ta mbani lëkurën tuaj të shëndetshme ndërsa jeni të mbyllur në shtëpi

Publikuar

-

Nga

Qëndrimi në shtëpi është mënyra më e mirë për të luftuar përhapjen e koronavirusit, por mbetja në shtëpi për periudha të zgjatura kohe mund të çojë në dëmtimin e lëkurës. Dr Kathleen Suozzi, një profesor ndihmës i dermatologjisë në Shkollën e Mjekësisë Yale, dhe Dr. Joshua Zeichner, drejtori i hulumtimeve kozmetike dhe klinike në Spitalin […]

LEXO TE PLOTE