Connect with Us

Dy ish-të dashur të përbashkët, por ky detaj zbulon të papriturën për marrëdhënien e Libertës dhe Elvanës

Kryesore Show Biz

Dy ish-të dashur të përbashkët, por ky detaj zbulon të papriturën për marrëdhënien e Libertës dhe Elvanës

Publikuar

-

Elvana Gjata dhe Liberta Spahiu nuk kanë thuajse asgjë që i lidh, me përjashtim të ish-partnerëve.

Këngëtarja dhe moderatorja pavarësisht se kanë një shoqëri të përbashkët, asnjëherë nuk kanë pozuar krah njëra tjetrës apo nuk kanë bërë dedikime për njëra-tjetrën.

Deri më dje, kur Liberta vendosi që të postonte një imazh nga intervista e Elvanës, para koncertit të saj për 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

“Intervista e parë e Elvanës pas disa muajsh mbi koncertin sonte dhe planet e së ardhmes në karrierë”, shkroi në mbishkrimin e fotos moderatorja nga Kosova.

Madje më pas ajo postoi edhe një moment nga performanca e Elvanës, në momentin që ajo këndonte “Xhamadani vija-vija”.

Të dyja personazhet e njohur të ekranit janë përfolur për lidhje me reperin Getoar Selimi dhe këngëtarin Flori Mumajesi.

Liberta dhe Elvana nuk pranuan në asnjë moment lidhjen me këtë të fundit, i cili pak muaj më parë u mësua se i dha fund romancës me moderatoren.

Këto postime prej saj dëshmojnë se, marrëdhënia me këngëtaren është e qetë dhe nuk është çudi që të bëhen mike.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: