Connect with Us

Missi shqiptar bën twerk dhe rep si Nicki Minaj, reperja me famë botërore surprizon Trejsi Sejdinin

Kryesore Show Biz

Missi shqiptar bën twerk dhe rep si Nicki Minaj, reperja me famë botërore surprizon Trejsi Sejdinin

Publikuar

-

Trejsi Sejdini është padyshim një nga vajzat më të komentuara shqiptare për tipin e saj.

Missi shqiptar çuditi edhe jurinë tajlandeze me vetëbesimin dhe pamjen prej një bukurosheje gangstere.

Vetëm pak ditë më parë, Trejsi e festoi Shën Valentinin në resortin St. Regis Bali, në disa foto të mbërritura ekskluzivisht për JOQ Albania.

Një gjerdan i madh floriri dhe disa bizhu ishin dhuratat që i dashuri i kishte bërë Trejsit duke mos marrë parasysh çmimin e tyre.

Në disa video që ajo poston në rrjetet sociale, duket qartazi se idhulli i saj në muzikë është reperja Nicki Minaj, pasi misi shqiptar repon mjaft mirë këngët e njohura të saj.

Një e papritur i ka ndodhur bukuroshes, pasi reperja me famë botërore i ka pëlqyer njërën prej videove të saj dhe Trejsi e ka ndarë këtë gjë me fansat.

Trejsi ka shkruar:

Nicki Minaj pëlqeu videon time, o zot i madh. Ka qenë idhulli im që kur kam qenë 7 vjeçe. Mezi pres të shkoj në koncertin saj në Gjermani”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: