Connect with Us

Të formohet gërma M në dorë?/ Zbulo çfarë kuptimi ka 

Kuriozitete

Të formohet gërma M në dorë?/ Zbulo çfarë kuptimi ka 

Publikuar

-

formohet shkronja M ne dore kuptimi

Kjo tip shenje që duket si një gërmë M, është e rrallë, kështu që edhe personat që kanë këtë shenjë në dorë janë shumë të veçantë.  Ata kanë intuitë shumë të stërvitur dhe ndër të tjera janë dhe sipërmarrës shumë të mirë.

Për më tepër njerëzit që kanë shkronjën M në dorë  kanë aftësi të natyrshme për të dalluar gënjeshtrën dhe mashtrimin. Ndaj dhe është shumë e vështirë që t’i gënjesh apo t’i mashtrosh. Ky sens intuite është zakonisht më i stërvitur tek gratë se sa tek burrat. Shkronja M në dorë prej kohësh lidhet me fatin e mirë,lidershipin dhe intuitën.

Njerëzit që kanë shkronjën M në dorë kanë fuqi mendore për të përballuar ndryshimet e nevojshme në jetën e tyre.  Ndaj dhe për ta është shumë e rëndësishme për ta që të përfitojnë nga çdo rast i mundshëm, për të shkëlqyer dhe për të bërë më të mirën./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: