Connect with Us

Krenarë sa më s’ka/ Këto shenja zodiaku nuk e pranojnë kurrë gabimin 

Kuriozitete

Krenarë sa më s’ka/ Këto shenja zodiaku nuk e pranojnë kurrë gabimin 

Publikuar

-

shenjat e horoskopit qe nuk kerkojne kurre falje

Demi

Kokfortësia dhe krenaria janë karakteristikat kryesore të një Demi. Ata janë gjithnjë në kundërshtim me personat që bien në kundërshtim me idetë e tyre. Zakonisht ata nuk i pranojnë gabimet e tyre  lehtësisht, gjithsesi nëse e bind  me argumenta të forta ata do të mund të kërkojnë falje.

Dashi

Dashi është një  nga shenjat më të forta të zodiakut, por edhe një nga shenjat më konkurruese. Ngaqë reagon në mënyrë shumë impulsive në momente të caktuara mund edhe të gabojë.  Gjithsesi kjo shenjë rrallëherë  mund të pranojë që është në gabim për shkak të krenarisë dhe egoizmit që e karakterizon.

Luani

Luani është një shenjë me karakter shumë të fortë dhe egocentrik gjithashtu. Atyre u pëlqen që të  dalin sipër të tjerëve në çdo lloj situate. Për shkak të karakterit të tij ai nuk di të kërkojë falje kurrë, ndaj dhe humb shumë njerëz, se nuk është në gjendje të mundë krenarinë për të mbajtur afër ata që do./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Publikuar

-

Nga

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj do të jetë optimal. Planetet kanë filluar të komplotojnë në favorin tuaj. Ju duhet ta mirëpresni këtë energji të gjallë. Mundohuni të mos ankoheni nëse gjërat bëhen të vështira […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE