Connect with Us

Pengje të vjetra, Brad Pitt i kërkon falje Jeniffer Aniston për mënyrën se si u divorcua prej saj në vitin 2005

Kryesore Show Biz

Pengje të vjetra, Brad Pitt i kërkon falje Jeniffer Aniston për mënyrën se si u divorcua prej saj në vitin 2005

Publikuar

-

Javën e kaluar, Brad Pitt i surprizoi të gjithë  teksa mori pjesë në ditëlindjen e Jennifer Anistonit, e cila mbushi mbushi 50 vjeç.

Aktorja bëri nje festë gjigande dhe përpos shumë emrave të njohur të Holliwood, ftoi gjithashtu edhe ish-bashkëshortin e saj.

Brad Pitt e pranoi ftesën e Aniston dhe në takimin me të, zëra brënda festës bëjnë me dije se ai i ka kërkuar ndjesë për mënyrën sesi u nda prej saj para 14 vitesh.

Sipas një burimi të brëndshëm 55-vjeçarit nuk i pëlqen të jetojë në të shkuarën dhe ka rrëfyer se do të donte ta kishte mbyllur martesën me Aniston në një mënyrë më delikate.

Jennifer e pranoi faljen e Pitt, ndërkohë që e bisedën e siketshme thuhet se e mbylli me një përqafim.

Martesa e tyre mori fund në vitin 2005 pas 5 vitesh, pasi aktori u dashurua me Angelina Jolie, gjatë kohës që xhirohej filmi “ Zoti dhe Zonja Smith“.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: