Connect with Us

Zbuloi pa dashje gjininë e foshnjës? Elita Rudi fshin videon për shkak të detajit që publikoi

Kryesore Show Biz

Zbuloi pa dashje gjininë e foshnjës? Elita Rudi fshin videon për shkak të detajit që publikoi

Publikuar

-

Pavarësisht se është në fund të pritjes së ëmbël, Elita Rudi e ka mbajtur të fshehtë gjininë e bebit.

Ndërsa pak kohë më parë ndjekësit hodhën dyshimet se, Elita dhe Gjiko do të bëhen me një djalë, tashmë një video na bën të dyshojmë për të kundërtën.

Moderatorja nga Kosova publikoi në Instagram një video ku tregon rutinën e saj të makijazhit, por në një moment i hidhet një tullumbace ngjyrë rozë përpara.

Vetë Elita vazhdon të luajë me të, para se ta largojë nga fushëpamja.

Por kjo video u fshi nga profili i saj dhe tashmë ata që e panë mendojnë se fëmija që pritet të vijë në jetë do të jetë vajzë.

Elita ka treguar se foshnjën do ta sjellë në jetë me lindje natyrale, ndërsa mësohet se çifti e ka zgjedhur dhe emrin e bebes.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: