Connect with Us

Fifi njofton fejesën dhe me këtë foto na çon vetëm tek një emër: Flori Mumajesi

Kryesore Show Biz

Fifi njofton fejesën dhe me këtë foto na çon vetëm tek një emër: Flori Mumajesi

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur Fifi përflitet prej kohësh se është në lidhje me kantautorin Flori Mumajesi.

 

 

“Besoj që është pak si shumë private si temë… por gjithsesi neve besoj se jemi miq me Florin dhe duhemi akoma!”- tha ajo.

Ndërkohë, së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram, ku pas saj shfaqet një person me kurriz, i cili sipas ndjekësve është Flori Mumajesi.

“E dua zërin tënd!”- shkruan ajo krah fotos.

Mirëpo, “telenovela” vazhdon!

Fifi në Insta Story ka deklaruar se, ose me datë 3, ose me datë 8 do të fejohet. Me shumë gjasë i referohet muajit të ardhshëm, pra Marsit.

Dhe duket se nuk është aspak një shaka, pasi emoji me të cilin ka shoqëruar përshkrimin është me sy me zemra. Ky i fundit tregon se ajo vërtet do fejohet dhe mezi po pret!

Lind pyetja, me kë?

Epo, pas fotos së fundit që postoi në Instagram, vetëm një emër na vjen në mendje: Flori Mumajesi!

Pooor jo! Po ta mendoni pakëz më me kujdes, ajo e ka fjalën për gishtat e mesit…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: