Connect with Us

Samsung prezanton super smartfonin e palosshëm, por kushton sa “qimet e kokës”

Life Style

Samsung prezanton super smartfonin e palosshëm, por kushton sa “qimet e kokës”

Publikuar

-

Gjatë eventit “Unpacked”, Samsung prezantoi zyrtarisht edhe telefonin e palosshëm të quajtur Galaxy Fold.

Galaxy Fold vjen me ekranin e parë në botë që ka një që shkon deri në 7.3 inç Flex Display, i cili i krijon smartfonit mundësinë për t’u palosur.

Kur është i “shpalosur”, Galaxy Fold bëhet celulari më gjigant i Samsung duke u lejuar përdoruesve që të lehtësisht shumë komanda në të njëjtën kohë.

Gjithsesi, një teknologji e tillë revolucionare nuk mund të vijë më një çmim të lirë dhe Galaxy Fold kushton 1,800 euro.

Galaxy Fold do të jetë në dispozicion në LTE dhe 5G në çerekun e dytë të vitit 2019.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: