Connect with Us

I ka puthur kupidi/ Këto janë çiftet më perfekte të zodiakut

Kuriozitete

I ka puthur kupidi/ Këto janë çiftet më perfekte të zodiakut

Publikuar

-

Partnerin zgjidheni nga gjatesia

Dashi dhe Ujori

Dy shenja që do ta kuptojnë menjëherë se ka diçka mes tyre janë Dashi dhe Akrepi. Janë të dyja shenja besimpolta por gjithashtu edhe agresive. Dashi ka një potencial fizik për t’u pasur zili, ndërsa Ujori është mendërisht i fuqishëm. Të dyja shenjat janë plotësuese ideale të njëra-tjetrës.

Demi dhe Gaforrja

Janë shenjat më besnike të zodiakut. Bashkë bëjnë një çiftë të fortë dhe totalisht në sinkron me emocionet dhe ndjesitë e njëri-tjetrit.

Të dy i shijoni momentet e relaksit si një kafe jashtë me miqtë apo shkëmbimi i batutave, apo edhe leximi.

Gaforret janë shumë të ndjeshme dhe kërkojnë vazhdimisht konfirmim në një raport romantic apo thjesht në miqësi.

Virgjëresha dhe Akrepi

Këto dy shenja kanë karakteristika të kundërta të cilat balancohen më së miri. Virgjëresha është shumë e rreptë dhe e ashpër me veten, ndërkohë që Akrepi e merr jetën pak më lehtë. Akrepi di si ta nxjerrë në pah vetbesimin e Virgjëreshës dhe bashkë mund të bëjnë një ekip të mirë./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: