Connect with Us

Zaimina Vasjari hap një biznes të ri dhe vajza e saj Khloe është një modele e lindur!

Kryesore Show Biz

Zaimina Vasjari hap një biznes të ri dhe vajza e saj Khloe është një modele e lindur!

Publikuar

-

Zaimina Vasjari prej vitesh u përfshi në botën e biznesit, ku pas një dyqani me veshje dhe këpucë, ajo po i përkushtohet dhe botës së fëmijëve.

Ajo ka vendosur që të nisë një biznes të ri për krijimin e veshjeve “matchy-matchy” mes nënës dhe fëmijës.

Dhe pikërisht fustani që mbajti me vajzën në 1-vjetorin e saj ishte pjesë e këtij koleksioni.

Ndërsa sot postoi në Instagram një tjetër foto me të bijën, ku pozojnë të dyja të veshura me një fustan të kuq me fruda.

Khloe duket se i ngjan nënës së saj lidhur me dashurinë për aparatin dhe është një modele e lindur. Ajo bëri 1 vjeçe më 23 janar dhe i ngjan më shumë babait të saj, për këtë mjafton t’i shohim sytë blu.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: