Connect with Us

Einxhel Shkira: “Djemtë e showbizit shqiptar janë më pjeshka seç duhet ”

Kryesore Show Biz

Einxhel Shkira: “Djemtë e showbizit shqiptar janë më pjeshka seç duhet ”

Publikuar

-

Moderatorja Einxhel Shkira është një personazh pa komplekse dhe mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo ishte e ftuar këtë javë në barin e emisionit “THUMB” të Fatmës dhe Aulonës dhe e pyetur nëse i shkruajnë çuna nga showbizi shqiptar ajo u shpreh se:

“Po normale kjo ka ndodhur edhe para se të bëhesha e famshme. Ka një problem shumë të madh me djemtë e showbizit, i pëlqen vetja më shumë seç duhet. Ata duhet të dinë se kur ke një femër që ka aq vetëbesim, pavarësisht se unë sillem pak si djalë, unë e ndiej veten shumë femër dhe nuk e pranoj kurrsesi që mashkulli që kam në krah të bëjë pjeshkën. Kur s’e bëj unë pjeshkën,ata jo që jo. Ngaqë kanë marrë atë famën që të gjithë femrat i duan mendojnë se edhe ti do të vdesësh. Ata flasin për veten sa të bukur janë, sa të zgjuar janë.”- ka përfunduar ajo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: